• NUK Babyphone Easy Control 200
  • NUK Babyphone Easy Control 200

NUK Chůvička EASY Control 200

I rodiče si někdy potřebují oddechnout. Abyste si mohli během spánku vašich nejmenších v klidu odpočinout i vy, naše 100% bezporuchové chůvičky s výjimečně čistým a kvalitním zvukem zastanou spolehlivého hlídače, který vás upozorní vždy, když bude váš malý snílek potřebovat.

> 100% bez rušení
> Váš hlas je přenesen k dítěti jasně přímo do dětského pokoje
> Vysoce zajištěný a bezpečný přenos

  • 0-36 m
 

NUK Chůvička EASY Control 200, vysoká kvalita, jednoduché použití, čistý zvuk, dosah až 200 m, digitální FHSS technologie

 Potřeba chránit své nejmenší je tím nejpřirozenějším instinktem na světě. NUK Chůvička EASY Control 200 zcela jistě naplní potřebu, být Vašemu miminku stále nablízku. Díky jednoduché ovladatelnosti a 100% bezporuchovosti už nikdy nepřeslechnete žádný zvuk Vašeho dítěte během spánku. 

 Technologie FHSS zajistí perfektní přenos

Skvěle synchronizované jednotky NUK Chůvičky EASY Control 200 dávají neustále pozor na Vaše spící miminko. Díky digitální technologii FHSS (100% bez možnosti rušit signál) spolehlivě přenáší zvuky z postýlky Vašich nejmenších.

 Zůstaňte v kontaktu s Vaším miminkem

Díky dosahu 200 metrů mohou rodiče dávat pozor na své dítě a zároveň být v jiné místnosti nebo na zahradě. Jedna větelná kontrolka vždy ujistí, že jsou jednotky chůvičky propojeny, zatímco druhá kontrolka dá blikáním najevo, že Vás miminko potřebuje.

 Vše pod kontrolou a s jednoduchým použitím

Pojmenování EASY Control garantuje nejspolehlivější přenos, nejčistší kvalitu zvuku a jednoduché používání. Stačí pouze umístit jednu jednotku poblíž postýlky a druhou nosit všude s sebou. 

Obsahuje dobíjecí baterie a síťový adaptér.