NUK Elektrická Prsní pumpa LUNA

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už ze zdravotních, estetických, či praktických důvodů potřebujete odsávát své mateřské mléko, jsou naše NUK Prsní pumpy tím nejlepším řešením. Odsávání mléka nebylo nikdy tak přirozené.

> Vysoce efektivní odsávání díky 2fázovému rytmu
> Plně nastavitelná sací síla – pro mimořádně jemné odsávání
> Měkký silikonový polštář s jemným vzorkem pro příjemnou masáž a perfektní přilnutí k prsu

  • 0 m+
 

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už nemůžete nebo nechcete kojit, je odsávání mateřského mléka skvělou alternativou. Matky, které jsou odkázány na pravidelné odsávání mléka, si elektrické pumpy nemohou vynachválit. NUK Elektrická prsní pumpa LUNA je malá, lehká a praktická, přesně taková, jakou ji moderní matky potřebují. 

 Efektivní

Elektrický, dvoufázový rytmus simuluje dětské sání. Během první fáze podporuje tok mléka krátkými stahy. Během druhé fáze zvolní a tok mléka podpoří zintenzivním sáním. Díky kombinování obou rytmů dopomáhá k efektivnímu odsávání během kratší doby.

Jemná

Silikonový polštář perfektně padne a velice jemně masíruje prs. Síla sání může být regulována, pro Váš lepší pocit při pravidelném odsávání.

 Snadné používání

NUK Elektrická Prsní pumpa LUNA je malá a lze jí snadno používat jen jednou rukou.

 Praktická

Po použití lze všechny části odejmout a mý i v myčce na nádobí. Poháněná může být pomocí baterií nebo adaptérem, který je součástí balení.

 

 

Obsahuje podstavec, nádobku, uzávěr a šroubovací kroužek.

Odsáté mléko stéká přímo do nádobky na mléko vyrobené z teplotně odolného polypropylenu, díky čemuž se hodí jak na mražení, tak i na ohřev mléka.