NUK Manuální prsní pumpa JOLIE

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už ze zdravotních, estetických, či praktických důvodů potřebujete odsávát své mateřské mléko, jsou naše NUK Prsní pumpy tím nejlepším řešením. Odsávání mléka nebylo nikdy tak přirozené.


> Inovativní technologie a design přináší excelentní odsávání


> Jemný, vzorovaný silikonový polštář jemně masíruje a podporuje tvorbu a tok mléka


> Nyní včetně NUK FC+ silikonové savičky a víčka v balení 

  • 0 m+
 

Život moderních matek často vyžaduje mobilitu a flexibilitu. Právě v těchto chvílích není kojení zrovna nasnadě. To, že nejste u Vaší ratolesti nebo zrovna nemáte čas na kojení ale neznamená, že Vašemu miminku nemůžete dopřát to nejlepší, co si zaslouží. Tedy mateřské mléko. Odstřikování ve vhodných chvílích a skladování vašeho mléka je skvělou alternativou. NUK Manuální prsní pumpu JOLIE jsme vyvinuli s experty na kojení a založili na nejnovějších výzkumech právě tak, aby bylo odsávání mateřského mléka co nejsnazší, jemné a přirozené.

 Efektivní

Díky inovativním technologiím a promyšlenou funkčností přináší NUK Manuální prsní pumpa JOLIE excelentní odsávání. Speciálně jemný, vzorovaný silikonový polštář podporuje tvorbu a tok mléka. 

 Jemná

Silikonový polštář perfektně padne a velice jemně masíruje prs. Je šetrný k pokožce.

 Snadné užívání

Ergonomicky tvarovaná páka zajišťuje snadné uchopení a podporuje plynulé odsávání. Čím více tisknete, tím více pumpa saje.

 Praktická

Všechny části jsou odnímatelné, bytelné a vhodné i do myčky na nádobí.

 

 

Obsahuje podstavec, nádobku, uzávěr a šroubovací kroužek.

Nádobka je vyrobena z teplotně odolného polypropylenu, díky čemuž se hodí jak na mražení, tak i na ohřev mléka.