NUK Nature Sense lahvička na učení s kontrolou teploty 150 ml

> Extra široké a měkké silikonové pítko zaručuje přirozený pocit pití hned od počátku.
> Antikolikový ventil umožňuje nepřerušované pití připomínající kojení a zabraňuje polykání vzduchu.
> Inovativní zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou.
> Nekapající otvory zaručují přepravu bez vylití.
> S měkkými, ergonomicky tvarovanými držátky pro snadné držení.
> Lahvička vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu (PP), protiskluzové dno, obsah 150 ml.
> Pro děti od 6 do 18 měsíců, neobsahuje BPA.

 

Doporučeno maminkami*: Pro hladký přechod od kojení k samostatnému pití

V určitém okamžiku vývoje vašeho miminka přijde čas, kdy mu kromě mléka budete chtít dát také vodu. Například ve chvíli, kdy ho začínáte učit na pevnou stravu. Vaše děťátko se nyní stává stále aktivnějším a samostatnějším. Společnost NUK vyvinula lahvičku Nature Sense nově s funkcí kontroly teploty, která usnadňuje přechod od kojení k samostatnému pití z lahvičky, zatímco zachovává přirozený a známý pocit podobný sání z matčina prsu.  

Díky indikátoru teploty NUK máte jistotu, že obsah láhve není příliš horký a má správnou teplotu. Pokud je nápoj příliš horký, modrá barva indikátoru se změní na bílou. Tekutina by měla mít ideálně tělesnou teplotu (37 °C = středně modrý odstín).

Pozor: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto před podáním nápoje dítěti teplotu znovu zkontrolujte.

* Nezávislý průzkum trhu se 124 maminkami, Německo (Nukleon, 2018).

Učení cítit se při pití přirozeně: Lahvička na učení NUK Nature Sense s kontrolou teploty

Lahvička na učení NUK Nature Sense je zvláště vhodná pro miminka, která byla dosud kojena a nyní je třeba je pomalu seznámit se samostatným pitím, aniž by ztratila známý pocit kojení. Extra široké a měkké silikonové pítko lahvičky na učení (o 20 % širší než u běžných lahviček) poskytuje vašemu děťátku přirozený pocit pití hned od počátku. Antikolikový ventil navíc umožňuje nepřerušované pití připomínající kojení a zabraňuje polykání vzduchu. Inovativní zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou. Nekapající pítko zaručuje přepravu bez vylití, takže se lahvička na učení může stát vaším věrným společníkem na cestách. Měkká, ergonomicky tvarovaná držátka, která mohou miminka lehce uchopit, a protiskluzové dno, které zaručuje stabilitu lahvičky, pomáhají vašemu děťátku naučit se pít. Lahvička na učení NUK Nature Sense v jemných barvách je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného polypropylenu a lze ji volně kombinovat s dalšími výrobky z řady NUK Nature Sense.