NUK Řetízek na dudlík s klipem

 > Praktická a spolehlivá sponka pro snadné připevnění na oděv
> Snadné upevnění na dudlík
> Vhodný pro dudlíky s kroužkem
> Vyrobený z odolného, kvalitního plastu, tritanu a PE
> Ve třech moderních tvarech a motivech vhodných pro děti

 

Řetízek na dudlík je velice oblíbeným dárkem pro děti. A pokud jsou řetízky nejen praktické, ale také pokud hezky vypadají, pak je to nejlepší kombinace. Zajímavé motivy řetízků NUK dávají dětem svůj vlastní styl.

Proč používat řetízky na dudlík?

Řetízky na dudlíky jsou velmi praktické, neboť zabraňují vypadnutí dudlíku na zem nebo ztrátě dudlíku. Díky jednoduchému klipu může být klip NUK velmi snadno připevněn k dětskému oblečení, zatímco háček drží řetízek na dudlíku. NUK řetízky na dudlík jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických materiálů - spolehlivé, odolné proti roztržení a dostupné v různých motivech. Jsou připraveny k použití, kdykoli je to nutné, NUK řetízky na dudlík zajišťují, že dudlík zůstane tam, kam patří. A díky svým hezkým designům jsou i krásným doplňkem.

Na co by měli rodiče myslet při nákupu řetízků na dudlíky?

Rodiče se často ptají, jestli jsou řetízky na dudlíky bezpečné. Odpověď od NUK je jednoduchá: ano - protože NUK řetízky na dudlíky vyhovují současným evropským bezpečnostním normám, rodiče je mohou používat bez váhání. Pouze jedna poznámka: řetízky by neměly být používány v postelích, kolébkách nebo v houpací síti.

Skvěle se hodí k Signature dudlíkům