• NUK Handmilchpumpe Soft & Easy
  • NUK Handmilchpumpe Soft & Easy

NUK Ruční prsní pumpa SOFT & EASY

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už ze zdravotních, estetických, či praktických důvodů potřebujete odsávát své mateřské mléko, jsou naše NUK Prsní pumpy tím nejlepším řešením. Odsávání mléka nebylo nikdy tak přirozené.

> Jednoduchá prsní pumpa – ideální i pro krátké odsátí před kojením
> Extra měkký silikonový polštář optimálně pasuje na prs
> Snadné používání a čištění díky malému počtu součástek

 

Není pochyb, že je kojení tím nejlepším, co může matka udělat pro své dítě. Existují ale situace, kdy matka musí skloubit víc činností. Právě pro tyto situace jsou prsní pumpy tím nejlepším kompromisem. S prsní pumpou můžete v klidu odstřikovat mateřské mléko na pozdější použití, ať už je váš nejmenší dosyta najezený nebo zrovna není poblíž. 

 Pro tyto a jiné případy jsme vyvinuli NUK Ruční prsní pumpu SOFT & EASY s něžným polštářkem a jemným sáním pro příležitostné odstřikování. Extra jemný, silikonový polštářek skvěle padne a příjemně namasíruje matčin prs. Vzhledem k malému počtu součástí je mytí pumpy velice snadnou činností. Široká základna zajistí vysokou stabilitu při jakémkoli používání.

 Abychom zajistili ještě větší spokojenost Vám i Vašim miláčkům, nádobka na prsní pumpu se s patřičnou savičkou dá použít jako lahvička na krmení. NUK Ruční prsní pumpa SOFT & EASY je kompatibilní se všemi lahvemi NUK Classic. Savička a kroužek však nejsou součástí balení.