It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Dudlík Space

  • Více vzduchu jedinečný design s extra velkými otvory umožňuje pokožce volně dýchat
  • Šetrný k citlivé dětské pokožce úzký náústní štít se téměř nedotýká pokožky miminka
  • Lepší tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu – vědecky prokázáno: Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro*
  • Obzvláště měkký v ústech miminka díky měkké zóně na horní straně
  • Opakovaně použitelná cestovní krabička, neobsahuje BPA, 1 kus
Podrobnosti

Dudlík NUK Space – umožňuje citlivé dětské pokožce dýchat

Čerstvý vzduch a láska k pokožce! Dětská pokožka je choulostivá a citlivá. Jakkoli miminka své dudlíky milují, sliny ze sání mohou dráždit jejich pokožku. Proto jsme navrhli dudlík NUK Space, který umožňuje pokožce volně dýchat. Tento účinek potvrzuje 98 % maminek.**

Díky unikátnímu designu s extra velkými otvory je dudlík NUK Space nejen šetrný k pokožce, ale i skvěle vypadá a je k dispozici v mnoha provedeních.

Kromě příjemného pocitu na pokožce je dudlík NUK Space příjemný v ústech miminka. Toto je pravděpodobně důvod, proč se jím 99 % miminek uklidňuje.*** Materiál dudlíku je na horní straně velice tenký, a proto je extrémně měkký. Díky této měkké zóně se velmi jemně přitiskne k patru. A protože je dudlík úzký a plochý, na zuby ani čelisti není vyvíjen téměř žádný tlak. Proto ho doporučuje více než 90 % ortodontistů.*** Díky širokému výběru velikostí si každá dětská pusinka najde ten svůj správný dudlík. Od novorozenců až po batolata do 6 měsíců.

* Čtyři tvary dudlíků ve vědeckém srovnání, publikováno: „Dudlíky: rozhodující je správný tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022.

** Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2018.

*** Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2020.

V zájmu udržitelnosti: Dudlík NUK s opakovaně použitelnou krabičkou

Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto nyní každý nový dudlík NUK dodáváme v odolné, opakovaně použitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí zejména na cestách, kdy je krabička ideálním řešením, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě.

Dudlíky NUK jsou kompletně vyráběny v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN1400.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím