It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Dudlík Star DISNEY Medvídek

  • Uklidňuje 99 % miminek*
  • Vhodný pro správný vývoj čelisti, a zvláště šetrný při kojení* snadné střídání kojení a tišení dudlíkem
  • Extra měkký jemně se přitiskne k patru díky speciální měkké zóně na horní straně dudlíku
  • Dudlík je v ústech miminka opravdu měkký. Obzvláště měkká zóna na horní straně dudlíku (místo se ztenčenou vrstvou silikonu) se ještě pohodlněji přitiskne k patru
  • Lepší tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu: vědecky prokázáno: Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro**
  • S opakovaně použitelnou krabičkou bez obsahu BPA
Podrobnosti

Dudlík NUK Star Disney Medvídek Pú – uklidňuje jako žádný jiný

Není skvělé mít něco, na co se můžete vždy spolehnout? A to je přesně dudlík NUK Star. Dokáže uklidnit 99 % miminek. 96 % kojících maminek oceňuje, že je šetrný vůči kojení. A více než 90 % ortodontistů dudlík doporučuje právě pro jeho tvar, který je vhodný pro správný vývoj čelisti. Co více byste si mohli přát?

Miminka bohužel nedokážou vyjádřit, proč dudlíky NUK Star tak milují. Ale domníváme se, že je to kvůli příjemnému pocitu v ústech – horní část dudlíku se velice jemně přitiskne k patru. V této měkké zóně je silikon hodně tenký, a proto je obzvláště hladký. Zároveň spodní strana dudlíku NUK Star ponechává dostatek místa pro přirozené sací pohyby jazyka. A protože je dudlík úzký a plochý, na zuby ani čelisti není vyvíjen téměř žádný tlak. Proto ho doporučuje více než 90 % ortodontistů.*

Díky širokému výběru velikostí si každá dětská pusinka najde ten svůj správný dudlík. Velký výběr barev a motivů jistě potěší malé i velké.
Ze všech těchto důvodů nazýváme dudlík NUK Star, protože svým tvarem, designem a velikostí zůstává naší klasikou. A pro 99 % miminek* je prostě nejlepší.

* Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2020

** Vědecké srovnání čtyř tvarů dudlíků, zveřejněno: „Dudlíky: rozhodující je správný tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022

V zájmu udržitelnosti: Dudlík NUK se znovupoužitelnou krabičkou

Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení i po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto nyní každý nový dudlík NUK dodáváme v odolné, znovupoužitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí především pro chvíle, kdy jste na cestách ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě. Krabička je navíc vhodná pro hygienické čištění v mikrovlnné troubě.

Dudlíky NUK jsou kompletně vyráběny v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN1400.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím