NUK First Choice lahvička na učení s kontrolou teploty 150ml

• Ergonomická držátka zajišťující bezpečné uchopení lahvičky usnadňují přechod na pití bez vaší pomoci
• Zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou.
• Měkké silikonové pítko pro děti od 6 do 18 měsíců
• Nekapající dětská lahvička na učení z polypropylenu (PP), neobsahuje BPA
• Kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

  

  • 6-18 m
 

 

Dětská lahvička na učení NUK First Choice 

To je dobrý pocit! Když nastane shon a zmatek, je dobré vědět, že nejste na všechno sama. Když se z miminka stane batole, dětská lahvička NUK First Choice s kontrolou teploty pomůže bezproblémovému přechodu na samostatné pití. 

Dětská lahvička na učení NUK First Choice ukáže, kdy má obsah láhve tu správnou teplotu – máte tak jistotu, že nápoj není příliš horký. Pokud je nápoj příliš horký, modrá barva indikátoru se změní na bílou. Tekutina by měla mít ideálně tělesnou teplotu (37 °C = středně modrý odstín).

Pozor: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto před podáním nápoje dítěti teplotu znovu zkontrolujte.

S vysoce kvalitním silikonovým pítkem

Dětská lahvička na učení NUK First Choice má měkké silikonové pítko, které je příjemně měkké a nekapající. Integrovaný antikolikový systém NUK vyrovnává tlak v lahvičce a tím, že dítě spolyká méně vzduchu, pomáhá snižovat riziko koliky. Průhledný silikon se snadno čistí a je obzvláště odolný vůči teplu. Neobsahuje škodlivé látky, je možné ho vyvařit, je bez zápachu, průhledný a má hladký povrch – všechny vlastnosti, které jsou pro pítko důležité.

Pevné uchopení pro dětské ručky

Držátka mají ergonomický tvar a jsou vybavena protiskluzovými měkkými hrbolky.