It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK First Choice+ láhev s kontrolou teploty 150 ml

  • NUK novinka! Kontrola teploty pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty a zajistit tak bezpečné krmení jejich dítěte
  • Teplota obsahu láhve změní její barvu: pokud je pokrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou
  • Ideální pro dětskou čelist, savička z obzvlášť měkkého silikonu, 0-6 měsíců  (středně velký otvor M určený pro dětskou výživu)
  • Klinicky testováno*: pro optimální kombinaci krmení z prsu a láhve
Podrobnosti

Klidné a bezpečné krmení díky NUK kontrole teploty
Když má dítě hlad, příkrm v láhvi by neměl být příliš horký ani příliš studený. Proto maminky a tatínkové před každým jídlem kontrolují teplotu příkrmu. Poznat, kdy má příkrm tu správnou teplotu, není snadné. Proto byly vyvinuty kojenecké láhve NUK First Choice+ s funkcí kontroly teploty.

Tato funkce nebyla v této podobě dosud představena. Kojenecké láhve NUK First Choice+ jsou nyní vybaveny novou NUK kontrolkou teploty a pomáhají tak zabránit tomu, aby vaše dítě pilo příliš horký příkrm. Kontrolka vypadá jako teploměr, je umístěna mezi ryskami a teplota obsahu láhve změní její barvu. Tato funkce pomůže rodičům dosáhnout optimální teploty při krmení jejich dítěte. 
Pokud je příkrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu (37 °C), což odpovídá modrému zabarvení displeje.
Pozor: NUK kontrola teploty je určena pro dodatečnou kontrolu. Před krmením je teplotu nutné zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, doporučujeme nakapat několik kapek obsahu láhve na vnitřní zápěstí.

Nejpřirozenější savička pro vaše dítě
Po mnoho let jsou láhve NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení. S láhvemi NUK First Choice+ jsme se ještě více přiblížili přírodě – umožňují zdravý vývoj čelisti a dítě má pocit, že pije z matčina prsu.

Přirozeně a správně tvarované pro čelist
Jedinečný tvar saviček NUK je modelován podle tvaru matčiny bradavky při kojení. Savička ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka a čelisti vašeho dítěte.

Měkké jako matčino prso
Silikonová savička je díky nové měkké zóně lépe tvarována pro patro pusinky vašeho dítěte a zajišťuje tak přirozený pocit při pití.

Zabraňuje kolice**
Vylepšený systém proti polykání vzduchu NUK Anti-Kolik Air System zajišťuje plynulý tok tekuté stravy bez polykání vzduchu.

Klinicky testováno*
Díky mimořádně přirozenému tvaru savičky NUK je děti velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro děti, které jsou kojeny i přikrmovány z láhve.

Kojenecká láhev

  • Praktický displej NUK kontroly teploty, který změní teplotu z modré (studené) na bílou (příliš horké)
  • Bez škodlivých látek a zápachu – neobsahuje BPA
  • Snadné naplnění a vymývání – extra široké hrdlo láhve
  • Bezpečné uchopení a stabilita – díky jemně vytvarované láhvi a široké základně
  • Neomezený počet kombinací – kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

 
*Vědecká studie: Moral a kol. BMC pediatři 2010, 10:6. Podrobnější informace naleznete na stránkách http://nuk.com/research
**Nezávislý průzkum trhu s 205 pediatry, Německo 2018.
99 % matek potvrdilo, že láhev NUK First Choice+ Control nezpůsobuje koliku.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím