NUK for Nature kojenecká láhev s kontrolou teploty 150 ml

• Vyrobeno ze 100 % udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)*
• Od surovin až po výrobu s využitím zelené elektřiny, šetrné ke klimatu s minimální uhlíkovou stopouBaleno výhradně v papíru s certifikací FSC, který lze vyhodit do tříděného odpadu
• Přirozený pocit při pití: extra široká a měkká špička savičky s několika drobnými otvory - podobný pocit jako u matčina prsu
• S patentovaným indikátorem teploty NUK, neobsahuje BPA, objem 150 ml, velikost S se třemi drobnými otvory (pro pomalý průtok), lze kombinovat s jakýmkoliv příslušenstvím řady NUK for Nature a NUK Nature Sense
 
Přečtěte si RECENZE MAMINEK
 
  
  • 0 m+
 

 

Kojenecká lahvička NUK for Nature s kontrolou teploty - podporuje udržitelné kojení

Protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je kojenecké láhev NUK for Nature vyrobena výhradně z udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance): Měkké pítko je vyrobeno z udržitelného silikonu, vše ostatní z udržitelného plastu.* Všechny  výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

Přirozenost je důležitá i v případě pocitu z pití. Proto je dobře, že pití z kojenecké lahvičky NUK for Nature připomíná pocit u matčina prsu. To potvrzuje 98 % maminek.** Tohoto jedinečného přirozeného pocitu je dosaženo díky savičce, jejíž tvar je vymodelován podle matčiny bradavky. Do posledního detailu. Savička NUK for Nature má obzvláště širokou a pružnou oporu rtů a několik drobných otvorů jako mléčné kanálky v matčině prsu. Díky antikolikovému systému NUK se cítí dobře miminka i rodiče. To vše umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok. Kromě toho je k dispozici inovativní indikátor teploty NUK, jehož barva se změní z modré na bílou, pokud je obsah lahvičky příliš horký.

Důležité: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto je třeba teplotu před krmením zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, nakapejte několik kapek obsahu láhve na vnitřní stranu zápěstí.

Savička je k dispozici se třemi, šesti nebo devíti drobnými otvory. V závislosti na individuální síle sání miminka umožňují tyto různé varianty otvorů optimální průtok příkrmu.

Z těchto a mnoha dalších důvodů je kojenecká láhev NUK for Nature doporučována porodními asistentkami i pediatry** a je oblíbená u rodičů, kteří dbají na ochranu životního prostředí.

NUK for Nature. Udržitelná kojenecká lahvička.

*Tyto materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno společností ISCC PLUS (plasty) a systémem REDcert2 (silikon).

**Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2016.

Kojenecké láhve jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uchovejte pro budoucí použití.