NUK for Nature láhev na učení s kontrolou teploty 150 ml

• Vyrobeno z více jak 90 % udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)*
• Od surovin až po výrobu s využitím zelené elektřiny, šetrné ke klimatu s minimální uhlíkovou stopou
• Extra široké a měkké silikonové pítko zaručuje přirozený pocit pití hned od počátku
• Měkká ergonomická držátka pro malé ručky
• Netekoucí, neobsahuje BPA, objem 150 ml, s patentovaným indikátorem teploty NUK, baleno výhradně v papíru s certifikací FSC
 
 
  • 6-18 m
 

 

Lahvička na učení NUK for Nature s kontrolou teploty - učíme se pít udržitelně.

Protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je lahvička na učení NUK for Nature vyrobena z více než 90 % udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)*. Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

Přechod z lahvičky k samostatnému pití by měl být zcela přirozený. Proto je pítko lahvičky na učení NUK for Nature obzvláště měkké a má širokou oporu pro rty. Samozřejmostí je také jeho těsnost. Kromě toho je k dispozici inovativní indikátor teploty NUK, jehož barva se změní z modré na bílou, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Tekutina by měla mít ideálně tělesnou teplotu (37 °C = středně modrý odstín). Díky tomu je učení se pít ještě pohodlnější.

Důležité: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto je třeba teplotu před krmením zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, nakapejte několik kapek obsahu láhve na vnitřní stranu zápěstí.

Z těchto a mnoha dalších důvodů je lahvička na učení NUK for Nature maminkami doporučována pro snadný přechod k samostatnému pití** a je také oblíbená u rodičů, kteří dbají na ochranu klimatu.

NUK for Nature. Udržitelná lahvička na učení.

*Tyto udržitelné materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno společností ISCC PLUS (plasty) a systémem REDcert2 (silikon).

**Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2018.

Lahvička na učení NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uchovejte pro budoucí použití. Hrnečky a pítka NUK jsou kompatibilní pouze s příslušnou výrobkovou řadou.