It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Dávkovač na mléko

  • Tři samostatné krabičky, každá s vlastním víčkem pro praktické dávkování sušeného mléka doma i na cestách
  • Lze stohovat a šroubovat s praktickou násypkou ve víčku pro snadné plnění, těsnící a bezpečné
  • Vysoce kvalitní syntetický materiál (PP), neobsahuje BPA a ftaláty
  • V potravinářské kvalitě, v souladu s nařízením komise (EU) č. 10/2011
Podrobnosti

Dávkovač sušeného mléka NUK nabízí ideální řešení jednoho z každodenních úkolů, se kterým se rodiče potýkají: kojenecká mléčná výživa se musí vždy přesně odměřit dle pokynů výrobce a poté smíchat se správným množstvím vody. Ať už doma nebo na cestách, dávkovač sušeného mléka NUK umožňuje snadné, rychlé, a především hygienické dávkování sušeného mléka nebo sušené dětské výživy.

Spolu se třemi samostatně uzavíratelnými nádobami dávkovače sušeného mléka NUK je ve víčku praktická násypka, která zaručí snadné plnění kojeneckých lahví bez plýtvání.

  • Obzvláště praktické: dávkovač sušeného mléka NUK lze použít i později, když už je dítě starší. Malé krabičky lze stejným způsobem plnit například obilnou práškovou kaší nebo malou porcí jídla (malé kousky ovoce či zeleniny).
  • Čištění: Před prvním použitím výrobku a poté po každém dalším použití pečlivě umyjte a vydezinfikujte všechny části, aby na nich nezůstaly zaschlé zbytky. Lze sterilizovat vyvařením. Výrobek je vhodný do myčky nádobí a lze ho také sterilizovat v páře či mikrovlnné troubě. Před mytím či sterilizací výrobek vždy nejprve rozložte na jednotlivé části, aby nedošlo k jejich deformaci.
Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím