NUK MommyFeel dudlík (0-9 měs.) 2 ks

• Jedinečně přívětivý ke kojení - 98 % maminek potvrzuje, že uklidňuje, aniž by narušoval proces kojení*
• Měkký a důvěrně známý: silikon je měkký jako pokožka a tvarovaný jako maminčin prs
• Doporučeno porodními asistentkami, laktačními poradkyněmi a doktory, protože se o něj mohou jemně opřít rty miminka, stejně jako při kojení*
• Lepší tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu: vědecky prokázáno: Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro**
• K dispozici v různých barvách, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení, opakovaně použitelná krabička


 

  • 0-9 m
 

 

NUK MommyFeel - dudlík pro pocit jako u maminky

Vztah mezi matkou a dítětem při kojení je cenný a citlivý. Proto má NUK MommyFeel speciální design***, aby dudlík uklidňoval, aniž by ovlivňoval proces kojení. Savička je tvarovaná jako maminčin prs. A použitý silikon je jemný jako pokožka. Pro pocit jako u maminky.

Další výhodou dudlíku je, že se savičky dotýkají pouze rty miminka. Jemná a citlivá pokožka kolem úst tak zůstává nezakrytá a může volně dýchat. To znamená, že NUK MommyFeel nezpůsobuje otlaky a předchází podráždění pokožky. Miminka již z kojení vědí, jak na savičku jemně opřít rty. To je jeden z hlavních důvodů, proč lékařští odborníci tento dudlík doporučují. Dudlík NUK MommyFeel má samozřejmě také originální tvar NUK, který je lepší pro správný vývoj zoubků, čelisti a patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu.** Díky tomu je dudlík NUK MommyFeel tou nejlepší volbou pro bezproblémový proces kojení.

* Německo, 2022: Nezávislý průzkum trhu. ** Vědecké srovnání čtyř tvarů dudlíků, zveřejněno: „Dudlíky: rozhodující je správný tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022. *** Dudlík MommyFeel (0-9 měsíců) byl vyvinut speciálně pro zachování bezproblémového kojení. Po odstavení dítěte přejděte na jiný model dudlíku NUK.

V zájmu udržitelnosti: Dudlík NUK s opakovaně použitelnou krabičkou

Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto všechny dudlíky NUK MommyFeel dodáváme v odolné, opakovaně použitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí především pro chvíle, kdy jste na cestách - ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě. Doma ho pak můžete sterilizovat v mikrovlnné troubě. Za tímto účelem naplňte krabičku na dudlík vodou až po vyznačenou rysku. Poté vložte dudlík savičkou směrem dolů. Pozorně si přečtěte varování a návod k použití uvnitř balení.

Dudlíky NUK jsou kompletně vyráběny v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu evropskou bezpečnostní normou EN1400. Z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte silikonový dudlík po 1-2 měsících používání.