It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK MommyFeel dudlík (0-9 měs.), 2 ks

  • Jedinečně přívětivý ke kojení 98 % maminek potvrzuje, že uklidňuje, aniž by narušoval proces kojení*
  • Měkký a důvěrně známý: silikon je měkký jako pokožka a tvarovaný jako maminčin prs
  • Doporučeno porodními asistentkami, laktačními poradkyněmi a doktory, protože se o něj mohou jemně opřít rty miminka, stejně jako při kojení*
  • Lepší tvar pro správný vývoj zoubků, čelisti i patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu, což je vědecky prokázáno studií. Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro**
  • K dispozici v různých barvách, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení, opakovaně použitelná krabička

 

Podrobnosti

NUK MommyFeel – dudlík pro pocit jako u maminky
Vztah mezi matkou a dítětem při kojení je cenný a citlivý. Proto má NUK MommyFeel speciální design***, aby dudlík uklidňoval, aniž by ovlivňoval proces kojení. Savička je tvarovaná jako maminčin prs a silikon je jemný jako pokožka. To společně vytváří pocit jako u maminky. 

Další výhodou dudlíku je, že se savičky dotýkají pouze rtů miminka. Jemná a citlivá pokožka kolem úst tak zůstává nezakrytá a může volně dýchat. To znamená, že NUK MommyFeel nezpůsobuje otlaky a předchází podráždění pokožky. Miminka již z kojení vědí, jak na savičku jemně opřít rty. I proto lékařští odborníci tento dudlík doporučují. Dudlík NUK MommyFeel má samozřejmě také originální tvar NUK, který je lepší pro správný vývoj zoubků, čelisti a patra ve srovnání s běžnými tvary dudlíků na trhu.** Díky tomu je dudlík NUK MommyFeel tou nejlepší volbou pro bezproblémový proces kojení.

* Německo, 2022: Nezávislý průzkum trhu.

** Vědecké srovnání čtyř tvarů dudlíků, zveřejněno: „Dudlíky: rozhodující je správný tvar“, Pharmawissen aktuell, 2022.

*** Dudlík MommyFeel (0-9 měsíců) byl vyvinut speciálně pro zachování bezproblémového kojení. Po odstavení dítěte přejděte na jiný model dudlíku NUK.

V zájmu udržitelnosti: Dudlík NUK s opakovaně použitelnou krabičkou
Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto všechny dudlíky NUK MommyFeel dodáváme v odolné, opakovaně použitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí především pro chvíle, kdy jste na cestách – ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě. Doma ho pak můžete sterilizovat v mikrovlnné troubě. Za tímto účelem naplňte krabičku na dudlík vodou až po vyznačenou rysku. Poté vložte dudlík savičkou směrem dolů. Pozorně si přečtěte varování a návod k použití uvnitř balení.

Dudlíky NUK se kompletně vyrábějí v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN1400. Z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte silikonový dudlík po 1-2 měsících používání.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím