It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Dudlík Star latexový dudlík BOX

  • Vhodný pro správný vývoj čelisti, a zvláště šetrný při kojení* snadné střídání kojení a tišení dudlíkem
  • Extra měkký jemně se přitiskne k patru díky speciální měkké zóně na horní straně dudlíku
  • Dudlík NUK Star je v ústech miminka opravdu měkký. Obzvláště měkká zóna na horní straně dudlíku (místo se ztenčenou vrstvou latexu) se ještě pohodlněji přitiskne k patru
  • Originální tvar NUK (kulatý nahoře a plochý dole) ponechává v ústech prostor pro přirozené sací pohyby
  • S opakovaně použitelnou krabičkou bez obsahu BPA
Podrobnosti

Dudlík NUK Star – uklidňuje jako žádný jiný

Není skvělé mít něco, na co se můžete vždy spolehnout? A to je přesně dudlík NUK Star. 92 % kojících maminek oceňuje, že je šetrný vůči kojení. 100 % ortodontistů dudlík doporučuje právě pro jeho tvar, který je vhodný pro správný vývoj čelisti. Co více byste si mohli přát?

Miminka bohužel nedokážou vyjádřit, proč dudlíky NUK Star tak milují. Ale domníváme se, že je to kvůli příjemnému pocitu v ústech – horní část dudlíku se velice jemně přitiskne k patru. V této měkké zóně je latex hodně tenký, a proto je obzvláště hladký. Zároveň spodní strana dudlíku NUK Star ponechává dostatek místa pro přirozené sací pohyby jazyka. A protože je dudlík úzký a plochý, na zuby ani čelisti není vyvíjen téměř žádný tlak. Proto ho doporučuje více než 90 % ortodontistů.

Díky širokému výběru velikostí si každá dětská pusinka najde ten svůj správný dudlík. Velký výběr barev a motivů jistě potěší malé i velké.

Ze všech těchto důvodů dudlík nazýváme NUK Star, protože svým tvarem, designem a velikostí zůstává naší klasikou.

* Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2017

 

V zájmu udržitelnosti: Dudlík NUK se znovupoužitelnou krabičkou

Udržitelnost je pro nás nejvyšší prioritou. Chceme rodičům dát možnost opakovaně použít naše balení po rozbalení, aniž by se muselo vyhodit. Proto nyní každý nový dudlík NUK dodáváme v odolné, znovupoužitelné krabičce, která dudlík udržuje čistý a v bezpečí především pro chvíle, kdy jste na cestách ideální řešení, jak udržet oblíbeného společníka vašich dětí v čistotě. Krabička je navíc vhodná pro hygienické čištění v mikrovlnné troubě.

Dudlíky NUK se kompletně vyrábějí v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN1400.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím