It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Welcome set – první výbavička pro dítě

NUK Welcome Set, ideální základní set pro novorozence, 7 produktů NUK v krásné kosmetické taštičce.

Set obsahuje:

  • 1x NUK silikonový dudlík Genius “My First NUK” 0-6 měsíců
  • 1x NUK box na dudlík
  • 1x NUK dětský kartáč pro jemnou péči o vlasy
  • 1x NUK dětské nůžky na nehty s ochranným krytem
  • 1x NUK chladicí kousátko + masážní kousátko Classic (od 3 měsíců)
  • 1x NUK masážní kartáček
  • 1 x NUK tréninkový kartáček včetně bezpečnostního kroužku (od 6 měsíců)
  • 1x NUK kosmetická taštička
Podrobnosti

Jak se říká: být připraven je polovina vítězství. To platí i pro nastávající rodiče, kteří čekají na příchod svého malého zázraku. Abyste mohli vaše miminko doma přivítat, je zapotřebí několik předchozích nákupů. Proto NUK sestavil uvítací sadu, která obsahuje sedm praktických produktů pro každodenní použití zabalené v krásné a praktické taštičce. Tento set je také vhodný jako dárek.

Sada obsahuje:

NUK dudlík Genius „My First NUK“

Ortodontický dudlík NUK Genius, 0-6 měsíců, s extra měkkou horní částí, která se ideálně přizpůsobí dětskému patru, extra-plochý náustek umožňuje více prostoru pro jazyk a podporuje přirozené sání, extra tenký úzký krk náustku snižuje tlak na čelisti a zuby.

NUK box na dudlík

Praktický transparentní box pro hygienické uskladnění dudlíku, pokud jej zrovna nepoužíváte. Udržuje dudlík v čistotě během přepravy.

NUK kartáč na vlasy

Extra jemné nylonové štětinky pro jemné čištění a masáž vlasové části hlavy dítěte. Lze ho jednoduše čistit při teplotě do 60 °C, takže je obzvláště hygienický. Pohodlná rukojeť zajišťuje bezpečné uchopení.

NUK dětské zdravotní nůžky

NUK dětské nůžky na nehty nabízejí nejvyšší bezpečnost pro malé ručičky: Péče o dětské nehtíky bude velmi jednoduchá díky jemnému a přesnému střihu. Ostří je vyrobeno z nerezové oceli a konce mají zaoblené hroty, aby byly co možná nejbezpečnější. Protiskluzový, měkký materiál pokrývá rukojeti a pro bezpečné skladování mají nůžky ochranný kryt vyrobený ze syntetického materiálu.

NUK chladicí kousátko a masážní kousátko

Set kousátek pomáhá vašemu dítěti dvěma způsoby: Kousátko „Classic“ masíruje patro a dásně, zatímco „chladicí“ kroužek, který neobsahuje žádnou tekutinu, ochlazuje bolestivá místa.

Různé prvky pro prořezávání zubů snižují napětí v čelisti, k němuž může docházet při prořezávání zubů. Žvýkání zvyšuje tvorbu slin, čímž napomáhá zabránit vzniku zubního kazu. Ergonomický tvar umožňuje dosažení všech oblastí plochy čelisti.

NUK masážní a tréninkový kartáček

Pomozte vašemu dítěti, aby se samo naučilo čistit si zoubky. S protiskluzovou podložkou – ideální pro společné používání dětí a rodičů. Ochranný kroužek brání zatlačení výrobku příliš hluboko do úst (funguje také jako stojánek na zubní kartáček).

a) Pomůcka k nácviku čištění (stupeň 1)
Hlavice kartáčku je navržena pro jemnou masáž dásní a patra žvýkáním při prořezávání zoubků.

b) Pomůcka k nácviku čištění kartáčkem (stupeň 2)
Pro jemné čištění prvních viditelných špiček zubů dítěte.

NUK kosmetická taštička

NUK kosmetická taštička v neutrálním moderním vzhledu. Taška je vyrobena z materiálu testovaného Öko-Tex, je omyvatelný (ruční praní) a velmi kvalitní, takže jej budete moci užívat po dlouhou dobu.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím