NUK Kiddy Cup náhradní pítko

NUK Kiddy Cup nekapající pítko odolné proti okousání, pro děti od 12 měsíců  • Pítko z odolného materiálu (polypropylen) odolá i malým zoubkům, bez BPA*

  • Nekapající a snadno ovladatelný ventil usnadňuje pití

  • 12 m+
 

Jakmile dětem narostou první zoubky, velmi rády je používají! Proto je lahvička NUK Kiddy Cup opatřena pítkem z odolného syntetického materiálu (polypropylen). Ten kousání prvními zoubky snese a je velmi trvanlivý. Lahvička NUK Kiddy Cup pojme 300 ml nápoje pro zvlášť žíznivé děti a její tvar usnadňuje uchopení a držení malýma ručkama. Díky průhlednému materiálu rodiče neustále vidí, kolik jejich žíznivé batole již vypilo a zda má v lahvičce stále ještě dost pití.

Nekapající a snadno ovladatelný ventil lze z lahvičky velmi snadno odmontovat, což umožňuje snadné a důkladné umytí. Díky pružnému uzávěru je víčko chráněno před ztrátou. Lahvičku a její součásti lze umývat v myčce.

NUK Kiddy Cup je kompatibilní se všemi produkty řady NUK First Choice. Není problém na ni nasadit jakékoliv víčko s pítkem First Choice, takže může „růst“ se schopnostmi vašeho dítěte.

Lahvička NUK Kiddy Cup – 100% zábava při pití pro děti od 12 měsíců.