NUK Prsní polštářky High Performance 30ks

> Vysoká absorpce: o 40 % vyšší absorpce* díky fleecové absorpční vrstvě
> Prodyšné, šetrné k pokožce a hedvábně měkké
> Perfektně anatomicky tvarované díky svému 3D tvaru, skvěle padnou
> Protiskluzové: dva velké lepicí proužky zajistí, že vložky zůstanou v podprsence na správném místě
> Jednotlivě hygienicky zabalené v diskrétním fleecovém pytlíčku


 

Vysoce účinné prsní vložky NUK: Dodávají klid a na pokožce jsou neodolatelně jemné.

Protože si zasloužíte to nejlepší. Vy dáváte cenné mateřské mléko děťátku a my vám proto dáme naše nejlepší prsní vložky vůbec. Abyste si mohla být jistá, že ani kapka mléka neskončí na vašem oblečení. Skoro je ani neucítíte, protože jsou tak jemné. A samozřejmě si můžete být jistá, že nebudou klouzat.

Nové vysoce účinné prsní vložky NUK mají zcela nově vyvinutou fleecovou vrstvu s okamžitou absorpcí, obsahující mikrokuličky, které mají o 40 % vyšší absorpci* a spolehlivě zadržují tekutinu. Fleece se speciální vnitřní strukturou zajistí optimální absorpci a distribuci tekutiny. Díky svému anatomickému 3D tvaru prsní vložky NUK dobře padnou a jejich hedvábně hladký prodyšný materiál příjemně přilne k pokožce.

V uživatelském testu se 140 maminkami jsme se stali oblíbenci mezi testovanými prsními vložkami, a to v kategorii Dobrá velikost, Dobrý tvar, Dobrá přiléhavost a Protiskluzové vlastnosti.** NUK se ukázal jako vítěz testu. Děkujeme, milé maminky!

*V porovnání s prsními vložkami NUK Ultra Dry

**Nezávislý průzkum trhu v Německu, uživatelský test se 140 maminkami, leden 2020.

Použití prsních vložek

Před použitím prsní vložku rozložte a odstraňte ochrannou fólii z lepicího pásku. Poté vložku lepicí stranou umístěte do požadované polohy do podprsenky a pevně přitlačte. Prsní vložky jsou určeny pro jednorázové použití a musí se dle potřeby pravidelně měnit.

Vysoce účinné prsní vložky NUK – pro maximální spolehlivost a pohodlí.