It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

MedicPro

Jedinečné produkty pro jedinečné děti

[Translate to czech:] NUK soothers for clinics with neonatal wards

Ne každé dítě má to štěstí, že přijde na svět zcela zdravé a ve správnou dobu. Aby se mohla i předčasně narozená miminka náležitě vyvíjet, připravil NUK speciální produkty určené pro klinické použití. Řada MedicPro je vyvinuta v úzké spolupráci s lékařskými odborníky a splňuje nejvyšší standardy kvality. Dudlíky NUK teď využívá 95 % německých klinik a neonatálních oddělení.

Dudlíky a savičky pro nedonošená miminka

[Translate to czech:] NUK Soother for Premature Babies

Předčasně narozená miminka s váhou nižší než 1 750 g se potřebují co nejdříve naučit správně sát, aby mohla přijímat tolik potřebnou výživu a zdravě růst. Dudlíky a savičky MedicPro jsou proto přizpůsobeny anatomickým potřebám těchto obzvláště citlivých novorozenců.  

Zcela novým produktem v této řadě je nejmenší dostupná lahvička. Má kapacitu jen 45 ml a detailní měřítko, aby se strava pro miminko dala odměřit s dokonalou přesností. 

Ověřené lahvičky NUK First Choice

[Translate to czech:] das NUK First Choice Trinksauger- Flaschensystem

Oblíbená řada lahviček se savičkami je dostupná také ve verzi pro klinické použití. Každý kus je hygienicky zabalen, sterilizován a připraven k okamžitému použití.  

Lahvičky First Choice se díky širokému hrdlu snadno plní. Jejich speciální savičky jsou navíc vyrobeny z šetrného měkkého materiálu a tvarované tak, aby se podobaly matčině bradavce. Tento přirozený tvar se snadno přizpůsobí ústům miminka: klenutý vršek savičky přilne k hornímu patru a její zakřivená spodní strana zase nechává dost prostoru pro jazyk, který se může během sání přirozeně pohybovat. Důmyslné tvarování savičky umožňuje dítěti také doširoka otevřít pusinku, stejně jako při kojení z prsu. Ventilační Anti-kolikový systém u těchto saviček zabraňuje polykání vzduchu, což uchrání novorozené miminko od bolestivých břišních kolik.

 

 

Kombinace lahviček a saviček NUK First Choice se osvědčila u dětí i maminek*.

* 82 % dotázaných matek byla spokojená nebo velmi spokojená s klinickými produkty NUK First Choice a většina dotázaných zdravotních sester je doporučuje k dalšímu používání.

Terapeutický dudlík

[Translate to czech:] NUK Teat Trainer

Tento produkt je určen školním dětem i dospělým, kteří mají problém se skřípáním zubů, hlasitým přeskakováním čelistí, bolestivým žvýkáním, špatnou artikulací nebo dýcháním pusou. Poruchy ústní motoriky jsou většinou způsobeny odchylkami ve vývoji a ochablými svaly jazyka. Učicí savička NUK pomůže posílit koordinaci vnitřního i vnějšího obličejového svalstva, a uvedené potíže tak účinně zmírní. Používá se při nápravě řeči, v ortodoncii nebo fyzioterapii založené na vědomém přeučování špatných návyků.

Savička je k dostání ve dvou velikostech – pro děti nebo dospělé. Po konzultaci s lékařem se hodí i pro pacienty zotavující se po mozkové mrtvici.

Savička pro radiologické vyšetření

[Translate to czech:] NUK X-ray Teat

 

Vyšetření kontrastními látkami se používá pro diagnostiku různých vážných onemocnění. Tato savička byla vyvinuta pro snadnější a pohodlnější průběh vyšetření. Stříkačkou se do ní aplikuje přesné množství kontrastní látky, která se díky přirozenému sacímu reflexu dopraví jícnovou trubicí až do žaludku trávicího ústrojí dítěte.

 

Dobré vědět