NUK. Rozumí životu.

Děkujeme za vaši důvěru

Nejlepším oceněním našich produktů je vaše spokojenost. Oficiální ocenění jsou ale důkazem toho, že produkty NUK splňují nejvyšší standardy kvality a jsou skutečně prospěšné pro zdravý vývoj vašich dětí. Ceníme si toho, že můžeme naplňovat důvěru rodičů po celém světě.

Nová ocenění

Naše chvilka slávy.

NUK se stal jednou z německých „Značek století“. Sdružení Deutsche Standards nás jednomyslně vyhlásilo jedničkou v kategorii dudlíků. Je to pro nás velká pocta.

Ocenění přímo od zákazníků

Od maminek, které chtějí pro děti to nejlepší.

Nejvíce si vážíme ocenění od těch, pro které naše produkty vyrábíme. Ceny získané od magazínů a ze zákaznického dotazování jsou skutečným důkazem vaší důvěry.

Ocenění za výsledky zákaznického testování

Nezávislé průzkumy rozhodly.

Také testy organizací zákazníků, které významně ovlivňují rozhodování při nákupu, prokázaly, že naše produkty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost.

Ocenění od klinických institucí

Protože zdraví je na prvním místě.

Správný vývoj dětí je naší největší prioritou a smyslem naší práce. Proto si velice vážíme ocenění od zahraničních odborníků z oblasti medicíny, která jsme získali především za unikátní tvar našich saviček a dudlíků.

Ocenění za design

Za funkční a estetické produkty.

Když něco nejen dobře vypadá a funguje zároveň, všimnou si toho nejen zákazníci, ale i poroty designových soutěží. Jsme rádi, že umíme zaujmout na první i na druhý pohled.