NUK. Rozumí životu.

Děláme to nejlepší pro vaše nejmenší

Moc dobře víme, že kolem vašeho děťátka se točí celý svět. Proto už po několik generací vyvíjíme nové technologie, které váš život každý den o něco vylepší. O nejvyšší možnou kvalitu našich produktů se staráme již ve 110 zemích.

Dodržujeme vysoké standardy kvality

Z Německa do celého světa.

Všechny dudlíky a dětské lahvičky NUK jsou vyráběny v Německu, kde pečlivě dohlížíme na celý výrobní proces: od zpracování surových materiálů až po zabalení hotového výrobku tak, jak je dostanete na pultech českých obchodů.

Vždy zohledňujeme mezinárodní standardy kvality a používáme jen maximálně bezpečné materiály. Vyvinuli jsme například nový tvárnější silikon, který je šetrnější k prvním zoubkům a je tak vhodnější pro děti od 18 do 36 měsíců. Používáme také latex bez alergenů, který je šetrnější k dětské pokožce. Kromě materiálů si také vybíráme jen prověřené dodavatele.

Celý proces výroby monitorují zařízení, která testují odolnost a pevnost každého jednotlivého dudlíku a savičky. Testování produktů se věnuje samostatné oddělení našich zkušených zaměstnanců. Výrobu podrobujeme také pravidelným kontrolám nezávislým institutem Fresenius a kvalita každého produktu je certifikována podle stanovených směrnic. Všechny produkty značky NUK také musí odpovídat zdravotním normám, na které dvakrát ročně dohlíží německé Technické kontrolní sdružení. Záleží nám také na ochraně životního prostředí. Na prvním místě je ale vždy bezpečnost dětí, proto nepoužíváme recyklované materiály, u kterých nelze ověřit nezávadnost.

Abychom měli jistotu, že jsou mezinárodní standardy kvality v souladu s tím, co je skutečně prospěšné pro vaše miminka, máme v kontrolních komisích své vlastní zastoupení. NUK se přímo podílí na určování vysokých norem pro bezpečné technologické postupy a kvalitní péči o miminka.

Naše produkty stále vylepšujeme

Od prvního speciálního dudlíku až po čistič lahviček.

Už je to téměř 60 let, co NUK poprvé představil savičku optimálně tvarovanou pro dětská ústa a vymezil se tak jako značka pro spokojená miminka. Za tu dobu jsme přišli s celou řadou dalších inovativních produktů, které pomáhají zdravému vývoji dětí a usnadňují tak každodenní život také rodičům. Jednou z novinek je čisticí prostředek, který díky obsaženým enzymům odbourává mléčné proteiny a udržuje tak lahvičky i dudlíky dokonale čisté pro další použití.

Naše rozsáhlé oddělení pro výzkum a rozvoj každý den pracuje na vylepšování produktů NUK a vymýšlí nová důmyslná řešení pro spokojenou rodinu. Vycházíme z odborných zkušeností našich zaměstnanců i nezávislých expertů z oblasti medicíny, ale důležitou inspirací jste pro nás také vy – samotní zákazníci. Proto při testování technologií využíváme také simulaci, při které se názorně ukáže, zda produkt bude vyhovovat každodennímu používání. Při vývoji systému NUK First Choice+ jsme například vynalezli simulační proces pití z lahvičky, při kterém se snadno změří tlak vyvíjený na savičku při cucání.

Ve vylepšování našich produktů pokračujeme pravidelnými studiemi nových technologických možností a jejich vlivu na péči o miminka.

Naše studie

Každá kapitola nám pomáhá být ještě lepší.

Výsledky vědeckého výzkumu uplatňujeme dennodenně ve výrobních postupech a při hledání podnětů pro vývoj nových produktů. Využíváme především nejnovější poznatky z medicíny a vývojové psychologie.