It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK FC Láhev Active Cup Medvídek Pú

  • Pojme 300 ml, pro děti starší 12 měsíců
  • Silikonové pítko s integrovanou měkkou zónou
  • Nekapající, vhodné na cesty
  • Lahvička vyrobena z lehkého a robustního materiálu (PP), bez BPA
  • Motivy v jedinečném designu

 

Podrobnosti

NUK Láhev Active Cup Disney Medvídek Pú, měkké silikonové pítko, 300 ml, nekapající, od 12 měsíců, bez BPA, 1 kus

Medvídek Pú a jeho přátelé v řadě NUK

Veselý a všemi oblíbený Medvídek Pú nyní zdobí řadu NUK v nových hřejivých designech. Tygr a Oslík se objevují s Medvídkem Pú a jeho hrnkem medu na výrobcích NUK. S odvahou, zvědavostí a především přátelstvím zvládá Medvídek Pú a jeho přátelé každé vzrušující dobrodružství. Objevte novou kolekci!

NUK Active Cup s měkkým silikonovým pítkem, 300 ml, nekapající, praktický klip, od 12 měsíců, bez BPA

Je až neuvěřitelné, kolik se toho děti naučí během jednoho roku. Neměli bychom ale zapomínat, že ti, kdo dokáží stále víc a víc, také potřebují více pít! NUK Active Cup je ideální pro aktivní děti a pojme 300 ml tekutiny pro ty opravdu žíznivé. Díky nekapajícímu silikonovému pítku je ideálním společníkem na cesty. Součástí pítka je NUK Air System a integrovaná měkká zóna. Láhev je vyrobena z extrémně odolného a pevného polypropylenu (PP). Průhledné ochranné víčko udržuje pítko čisté.

Díky praktickému klipu můžete lahev NUK Active Cup připevnit například k batohu nebo kalhotám. Stejně jako všechny výrobky se systémem NUK First Choice je kompatibilní se všemi komponenty řady NUK First Choice, a tak můžete snadno vyměnit picí nástavec za ten správný pro mladší či starší dítě.

Pro aktivní děti:

NUK Active Cup ideální, když se chystáte ven.

Hrnečky NUK splňují evropskou bezpečnostní normu EN14350.

Pozorně čtěte varování a instrukce uvnitř. Uschovejte si prosím informace o produktu a číslo šarže pro budoucí použití. Hrnky a pítka NUK jsou kompatibilní pouze s odpovídající řadou.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím