It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Mini-Me Sip z nerezové oceli 300 ml s pítkem

  • Spolehlivý společník na každý den – pro děti od 9 měsíců
  • S pítkem odolným proti kousání, které je vyrobeno z více než 90 % z přírodních surovin – odolá malým dětským zoubkům
  • Pevné nerozbitné tělo láhve z vysoce kvalitní nerezové oceli
  • Odolná, netekoucí, s ochranným víčkem na cesty
  • Lze kombinovat se všemi produkty z řady NUK Mini-Me, objem 300 ml, neobsahuje BPA
Podrobnosti

Láhev NUK Mini-Me Sip z nerezové oceli, s pítkem odolným proti kousání, netekoucí, 300 ml, od 9 měsíců, neobsahuje BPA, 1 kus

Láhev NUK Mini-Me Sip z nerezové oceli – moderní dětská láhev na pití

Je příjemné, když se dětská lahvička na pití líbí nejen dětem, ale i rodičům. Nová láhev NUK Mini-Me Sip je vhodná pro děti od 9 měsíců. Vhodná pro děti – moderním a minimalistickým způsobem. Praktická a zároveň stylová. Nerozbitný plast pítka je vyroben z více než 90 % z přírodních surovin. Inovativní pítko hravě odolá dětským zoubkům. Jasný závazek k udržitelnosti a kvalitě.

Váš vzhled – Váš životní styl

NUK Mini-Me je systém, který roste spolu s dítětem. Vybírat můžete mezi nerezovou ocelí a nerozbitným plastem. Vyberte si z různých velikostí. Zvolte si pevné nebo vyklápěcí pítko. A můžete si sestavit přesně takovou láhev, jakou pro své dítě potřebujete. Láhev je netekoucí a velmi odolná, ať už si vyberete jakýkoliv model. Stvořená pro první dobrodružství a vše, co přijde po nich.

Nová láhev NUK Mini-Me reprezentuje vzhled a životní styl, který byste rádi sdíleli se svými dětmi.

Jednoduché čištění

Na konci vzrušujícího dne se láhev velmi snadno čistí. Stačí láhev jednoduše rozebrat a umýt v teplé vodě. Poté ji opláchněte a vytřepte přebytečnou vodu. Rozebranou láhev nechte volně uschnout. Tímto způsobem láhev během chvilky připravíte na další den. 

Poznámky

Láhve na pití NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

Láhev NUK Mini-Me Sip z nerezové oceli není určena na horké ani sycené nápoje. Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uchovejte pro budoucí použití. Láhve na pití a pítka NUK jsou kompatibilní pouze s příslušnou výrobkovou řadou.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím