It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Skutečně porozumět životu

Co to pro NUK znamená? Úzkou spolupráci s odborníky na zdravý vývoj vašich miminek: s porodními asistentkami, lékaři, výživovými specialisty a v neposlední řadě s vámi – rodiči. Vzali jsme si také tu nejlepší inspiraci z přírody a například tvar našich dudlíků i saviček navrhujeme tak, aby se co nejvíce podobaly matčině prsu při kojení.

Klíčové pro nás ale vždycky budou potřeby a pocity těch nejmenších a nejdůležitějších – našich dětí. Pečlivě zkoumáme jednotlivá stádia jejich vývoje a tomu přizpůsobujeme naše produkty. Už od početí miminka si můžete být jisti, že se mu díky vám a značce NUK dostane láskyplné i profesionální péče.

Porozumět dětem

Od narození až do školky.

[Translate to czech:] Understanding Children

Od prvního dne chceme miminku dát vše, co potřebuje pro spokojený a zdravý život. Potřeby našich nejmenších se ale s každým dalším měsícem proměňují, a oni si neumí o všechno říct. Pro jednotlivé fáze vývoje proto navrhujeme řešení, která dítěti usnadní první sousto z lahvičky, první zoubek i první krůčky k nočníku.

Jsme hrdí na to, že už od roku 1956 v nás tolik rodičů vkládá důvěru. Produkty NUK rostou s vašimi dětmi a provází je od narození až do školky.

Porozumět rodičům

Ať je každý den s dětmi radostný.

[Translate to czech:] Understanding Parents

Rodičovství je zcela nová životní role, se kterou přichází spousta otázek. My hledáme odpovědi, které vám pomohou péči o miminko hravě zvládnout. Kromě našich produktů můžete kdykoliv využít sekci Rady a tipy, kde mimo jiné najdete rozhovory s odborníky, kteří rádi odpoví také na konkrétní dotazy týkající se vašich dětí.

Chcete se zeptat přímo nás? Neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail.

Porozumět odborníkům

Dokud nenajdeme společné řešení.

[Translate to czech:] Understanding Experts

 

Od prvního nápadu až po výrobu hotových produktů NUK si dáváme záležet na tom, aby výsledné řešení dokonale odpovídalo potřebám vás a vašich dětí. Vycházíme ze znalostí a zkušeností porodníků, pediatrů, dětských zubařů, odborníků na výživu, a především vás – rodičů, kteří své miminko znáte nejlépe. Neustále pracujeme na vývoji nových produktů a na vylepšování těch stávajících.

 

Za léty prověřenou kvalitu všeho, co přinášíme vašim miminkům, ručí naše Oddělení kvality.

Porozumět přírodě

Základ značky NUK.

[Translate to czech:] Understanding Nature

Při vymýšlení našich technologických postupů dostáváme nejlepší nápady od přírody samotné. V prvních měsících života miminka není nic přirozenějšího než kojení, proto jsme navrhli první asymetrickou savičku, která dokonale kopíruje tvar matčiny bradavky a je tak ideální do pusinky vašeho dítěte. Navíc pomáhá správnému vývoji čelistí a růstu rovných zoubků.

Naše dudlíky i ostatní produkty navrhujeme pro spokojenost dětí i rodičů.

 

 

Dobré vědět