It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK FC Láhev Active Cup 300 ml

  • Pojme 300 ml, pro děti starší 12 měsíců
  • Silikonové pítko s integrovanou měkkou zónou
  • Nekapající, vhodné na cesty
  • Lahvička vyrobena z lehkého a robustního materiálu (PP), bez BPA
  • Kompatibilní s příslušenstvím k lahvím NUK First Choice
Podrobnosti

NUK Active Cup s měkkým silikonovým pítkem, 300 ml, nekapající, praktický klip, od 12 měsíců, bez BPA, 1 kus

Je až neuvěřitelné, kolik se toho děti naučí během jednoho roku. Neměli bychom ale zapomínat, že ti, kdo dokáží stále víc a víc, také potřebují více pít! NUK Active Cup je ideální pro aktivní děti a pojme 300 ml tekutiny pro ty opravdu žíznivé. Díky nekapajícímu silikonovému pítku je ideálním společníkem na cesty. Součástí pítka je NUK Air System a integrovaná měkká zóna. Lahev je vyrobena z extrémně odolného a pevného polypropylenu (PP). Průhledné ochranné víčko udržuje pítko čisté.

Díky praktickému klipu můžete lahev NUK Active Cup připevnit například k batohu nebo kalhotám. Stejně jako všechny výrobky se systémem NUK First Choice je kompatibilní se všemi komponenty řady NUK First Choice, a tak můžete snadno vyměnit picí nástavec za ten správný pro mladší či starší dítě.


Pro aktivní děti:

NUK Active Cup ideální, když se chystáte ven.

Hrnečky NUK splňují evropskou bezpečnostní normu EN14350.
Pozorně čtěte varování a instrukce uvnitř. Uschovejte si prosím informace o produktu a číslo šarže pro budoucí použití. Hrnky a pítka NUK jsou kompatibilní pouze s odpovídající řadou.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím