It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK First Choice+ Anti-colic láhev s kontrolou teploty 300 ml

  • ŽÁDNÝ VZDUCH*: Díky profesionálnímu ventilačnímu systému se při krmení dostane do bříška miminka méně vzduchu. 96 % expertů potvrzuje snížení množství vzduchu ve výživě**
  • Zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah láhve příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou
  • Přirozený a vhodný tvar pro dětskou čelist, savička z obzvlášť měkkého silikonu, 0-6 měsíců, středně velký otvor velikosti M určený pro dětskou výživu
  • Savička klinicky testována**: pro optimální kombinaci krmení z prsu a láhve

 

Podrobnosti

NUK Anti-Colic Professional – odpověď na vaše obavy z koliky
Konečně dobrý pocit v bříšku. Polykání vzduchu během krmení je hlavní příčinou typických příznaků koliky, jako jsou prdíky, křeče v bříšku a neustálý pláč. Lahvička NUK Anti-Colic Professional byla vyvinuta s cílem předejít polykání vzduchu během krmení.

Jejím tajemstvím je profesionální ventilační systém, který ještě efektivněji pomáhá předcházet polykání vzduchu. Jedná se o inovativní kombinaci ventilačního otvoru a vzduchové trubičky. Ventilační otvor zajistí, že se savička během krmení nesmršťuje. To znamená, že se miminko může krmit, aniž by se muselo pustit savičky. Tím se odstraní jedna z hlavních příčin polykání vzduchu. Zabudovaná vzduchová trubička směruje vzduch z ventilačního otvoru přímo na dno lahvičky, a to tak, že vzduchové bubliny nepřicházejí do kontaktu s obsahem lahvičky. Tím se zabrání hromadění vzduchu v mléce. A méně vzduchu v mléce znamená méně vzduchu v bříšku miminka. Toto je tedy způsob, jakým lahvička pomáhá předcházet kolice. Potvrzeno experty i maminkami.**

Vždy správná teplota – kojenecká láhev NUK First Choice+ s kontrolou teploty
Když nastane shon a zmatek, je dobré vědět, že nejste na všechno sama. Kojenecká láhev NUK First Choice+ s kontrolou teploty rychle ukáže, kdy má obsah tu správnou teplotu.

Díky funkci kontroly teploty mění stupnice na láhvi barvu v závislosti na teplotě obsahu. Pokud je obsah příliš horký, modrá barva indikátoru se změní na bílou.

Důležité: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto je třeba teplotu před krmením zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, nakapejte několik kapek obsahu láhve na vnitřní stranu zápěstí.

Originální
Originální tvar savičky NUK připomíná tvar matčiny bradavky během kojení. Poskytuje jazyku a čelisti dostatek prostotu  a děti tento pocit milují.

Přirozený pocit
Díky své měkké zóně se špička silikonové savičky optimálně usadí na patře v ústech dítěte a zajistí tak přirozený pocit při pití.

Klinicky testováno**
Díky mimořádně přirozenému tvaru savičky NUK ji děti velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro děti, které jsou současně kojeny a přikrmovány z láhve.

Kojenecká láhev z lehkého, nerozbitného polypropylenu:

  • Praktický displej kontroly teploty NUK, který změní barvu z modré (studené) na bílou (příliš horké)
  • Zcela hygienická láhev z PP, příjemná na dotek
  • Bez škodlivých látek a zápachu – neobsahuje BPA
  • Snadné naplnění a vymývání – extra široké hrdlo láhve
  • Bezpečné uchopení a stabilita – díky jemnému tvaru láhve a široké základně
  • Neomezený počet kombinací kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

*Pomáhá předcházet vzniku vzduchových bublin ve výživě.
**Nezávislý průzkum trhu s 50 porodními asistentkami a 50 pediatry, Německo 2021; Nezávislý průzkum trhu se 162 maminkami, Německo 2020.
*** Vědecká studie: Moral a kol. BMC pediatři 2010, 10:6. Podrobnější informace naleznete na stránkách http://nuk.com/research
Kojenecké láhve NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.
Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uschovejte pro budoucí použití.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím