It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK hrnek Mini Magic Cup DISNEY Medvídek Pú s víčkem

  • 360° okraj na pití lze použít z každé strany, pojme 160 ml tekutiny
  • Ergonomicky tvarovaná držátka podporují úchop, pro děti od 6+ měsíců
  • Odolné proti vytečení, s ochranným víčkem na cestování, bez BPA
  • Obal vyrobený ze 100% recyklovaného PET, kompatibilní s řadou NUK Evolution Cup
  • Motivy v jedinečném designu, limitovaná edice

 

Podrobnosti

NUK hrnek Mini Magic Cup DISNEY Medvídek Pú s víčkem, 160 ml, jedinečný pitný okraj, silikonový těsnící disk, od 6+ měsíců

Učení se pít je nyní ve vašich rukou

NUK Mini Magic Cup umožňuje i těm nejmenším dětem pít jako velké děti. 360° okraj umožňuje pití ze všech stran pítka a povzbuzuje vaše dítě, aby trénovalo samostatné pití – téměř jako normální šálek. Jediný „magický“ rozdíl: hrníček nemůže kapat, protože silikonový disk utěsňuje víčko zevnitř. Pití je pro dítě stále hrou: stačí jednoduše sát hranu hrnečku.

Hrneček je navíc velmi malý a snadno se drží. Díky ergonomicky tvarovaným úchytům ho snadno mohou držet i malé prstíky a ručky. Součástí je ochranné víčko, abyste hrneček NUK Mini Magic Cup udrželi čistý a v bezpečí, ať už jste kdekoliv.

Hrneček je vyroben z vysoce kvalitního a odolného materiálu, neobsahuje BPA a je ozdoben roztomilými motivy. Skládá se z několika jednotlivých dílů, které lze během chvilky rozložit a složit a jednoduše se čistí.

Pro každou potřebu – žádné dovednosti. Žádné vytečení.

Hurá učíme se pít! Naučit se samostatnému pití je jedním z nejdůležitějších kroků ve vývoji miminka a také jedním z těch těžkých. Naši maličcí budou potřebovat spoustu trpělivosti a dovednosti. Rádi bychom vám pomohli v tomto učícím procesu, a tak jsme vyvinuli hrnečky NUK Evolution Cups: učící hrnečky, které „rostou“ s vašimi dětmi; ve dvou velikostech a s různými nástavci na pití.

Hrnečky NUK splňují evropskou bezpečnostní normu EN14350.

Pozorně čtěte varování a instrukce uvnitř. Uschovejte si prosím informace o produktu a číslo šarže pro budoucí použití. Hrnky a pítka NUK jsou kompatibilní pouze s odpovídající řadou.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím