It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK for Nature silikonová savička M, 2 ks (středně rychlý průtok)

• Vyrobeno ze 100 % udržitelných materiálů (v souladu s hmotnostní bilancí)*
• Od surovin až po výrobu s využitím zelené elektřiny, šetrné ke klimatu s minimální uhlíkovou stopou
Antikolikový systém zabraňuje polknutí vzduchu - pro spokojené bříško
• Přirozený pocit při pití: extra široká a měkká špička savičky s několika drobnými otvory - podobný pocit jako u matčina prsu
Velikost M se 6 drobnými otvory (pro středně rychlý průtok), neobsahuje BPA, lze kombinovat se všemi lahvičkami z řady NUK for Nature a s příslušenstvím z řady NUK Nature Sense

Podrobnosti

Savička NUK for Nature - na udržitelnost není nikdy příliš brzy

Udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je savička NUK for Nature vyrobena výhradně z udržitelných materiálů (v souladu s hmotnostní bilancí): Měkká savička je vyrobena z udržitelného silikonu.* Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

Přirozenost je důležitá i v případě pocitu z pití. Proto je dobře, že pití z kojenecké lahvičky NUK for Nature připomíná pocit u matčina prsu. To potvrzuje 98 % maminek.** Tohoto jedinečného přirozeného pocitu je dosaženo díky savičce, jejíž tvar je vymodelován podle matčiny bradavky. Do posledního detailu. Savička NUK for Nature má obzvláště širokou a pružnou oporu rtů a několik drobných otvorů jako mléčné kanálky v matčině prsu. Díky antikolikovému systému NUK se cítí dobře miminka i rodiče. To vše umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok.

Z těchto a mnoha dalších důvodů je kojenecká lahvička NUK for Nature doporučována porodními asistentkami i pediatry.**

*Tyto materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s hmotnostní bilancí a certifikováno systémem REDcert² (silikon).

**Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2016.

 

Ta správná savička pro každé miminko


Savička je k dispozici se třemi, šesti nebo devíti drobnými otvory. V závislosti na individuální síle sání miminka umožňují tyto různé varianty otvorů optimální průtok příkrmu.

Kojenecké láhve NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uschovejte pro budoucí použití.

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím