It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK HAPPY FARM Dečka – mazlíček + kousátko Oslík

Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Aby se vaši malí raubíři dokázali zabavit i bez vaší pomoci, jsou naše hračky vyrobeny z příjemných materiálů, stimulují smysly a nepřestávají bavit. Všichni si jistě při vzpomínce na naše dětství vybavíme nějakou svou oblíbenou hračku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem.

Podrobnosti

Legrací a zábavou na farmě provede děti veselá kravička a oslík z nové kolekce Happy Farm od NUK v krásných a pestrých barvách. Dětská plyšová dečka NUK oslík je veselá a hebká hračka, která díky zabudovanému praktickému kousátku pomáhá při prořezávání prvních zoubků miminka. Kromě toho podporuje u dětí vývoj hmatu. Na dečce jsou různé povrchy, textilie a látkové nášivky. Hračka je vyrobena z příjemného materiálu polyesteru. Roztomilý mazlíček oslík se tak jistě stane nerozlučným kamarádem vašeho děťátka a díky neutrálnímu barevnému provedení je vhodný jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Vhodné pro děti od narození.

  • Navozuje jemnost a hebkost dečky – pro komfort dítěte
  • Podporuje vývoj hmatu
  • Zabudované kousátko pomáhá při prořezávání prvních zoubků
  • Materiály: různé povrchy a textilie, polyester, látkové nášivky, kousátko EVA
Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím