It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK HAPPY FARM Pískátko Oslík

Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Aby se vaši malí raubíři dokázali zabavit i bez vaší pomoci, jsou naše hračky vyrobeny z příjemných materiálů, stimulují smysly a nepřestávají bavit. Všichni si jistě při vzpomínce na naše dětství vybavíme nějakou svou oblíbenou hračku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem.

Podrobnosti

Legrací a zábavou na farmě provede děti veselá kravička a oslík z nové kolekce Happy Farm od NUK v krásných a pestrých barvách. Veselý oslík je pískací hračka, která padne do každé malé dětské ručky. Hravé barevné provedení kravičky zaujme dětská očka a díky pískacím zvukům, které hračka vydává, stimuluje i dětský sluch. Tato hračka je vyrobena z příjemných materiálů, stimuluje smysly a nepřestává bavit. Podporuje vývoj hmatu. Vhodná jak na držení, tak hraní. Roztomilé pískátko oslík se jistě stane nerozlučným kamarádem vašeho děťátka a díky neutrálnímu barevnému provedení je vhodný jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Vhodné pro děti od 3 měsíců.

  • Podporuje vývoj hmatu
  • Na držení a hraní
  • Vydává pískací zvuky
  • Materiály: polyester, PUE pěna
Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím