It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK New Classic láhev LOVE sklo 240 ml

Vývoj kojence začíná v ústech, kde má nejvíce svalů a nervů. Aby vašemu miminku svět hned zachutnal, jsou naše savičky přizpůsobeny tvaru jeho čelisti a také pomáhají předcházet polykání vzduchu a s tím spojeným kolikám.

NUK New Classic je první generace úzkých láhví, které kombinují tvar klasické úzké láhve s praktickým širokým hrdlem lahví řady First Choice +.

  • Savička velikosti 1 – ideální pro děti do 6 měsíců
  • Středně velký otvor (M) určený pro mléko
  • NUK Anti-Kolik Air System
Podrobnosti

Nejpřirozenější savička pro vaše dítě
Po mnoho let jsou kojenecké láhve se savičkami NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení. Naše série NUK First Choice+ se ještě více přiblížila přírodě – umožňuje zdravý vývoj čelistí a dává dítěti pocit, jako by pilo z mateřského prsu.

Přirozeně tvarovaná pro čelist
Speciální tvar typický pro savičky NUK je modelován podle tvaru mateřské bradavky při kojení. Ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka i čelistí.

Měkká stejně jako matčin prs
Se svou novou měkkou zónou je silikonová savička lépe tvarována pro patro vašeho dítěte – pro přirozený pocit při pití.

Pomáhá předejít kolice
Vylepšený systém proti polykání vzduchu při pití Anti Colic Air System zajišťuje přirozený tok mléka, aby vaše dítě pilo uvolněně bez polykání vzduchu.

Klinicky testováno
Díky zvlášť přirozenému tvaru kojenci savičky NUK velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro kojence, kteří jsou kojeni a přikrmováni z láhve.*

Láhev je vyrobena z vysoce kvalitního borosilikátového skla, které je zvláště odolné.
NUK New Classic je první generace úzkých láhví, které kombinují tvar klasické úzké láhve s praktickým širokým hrdlem láhví řady First Choice. Úzký tvar zajišťuje snadnou manipulaci, bezpečné držení a úsporu místa při skladování. Průhledné láhve mají jednoduché motivy a v kombinaci s úzkým tvarem působí mimořádně elegantně. Láhve NUK New Classic jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu, který je zvláště odolný a vhodný i ke zmrazení.

Jsou plně kompatibilní se savičkami First Choice+.

* Vědecká studie: Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10:6. Další informace viz http://nuk.com/research

Recenze
Napište své vlastní hodnocení
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím